מכתבי המלצה

מכתב המלצה /תודה משירי אורן

שמי שירי אורן, אני בת 38 ואני ממליצה מאוד על השיטה של יוסף בקרמן. ראשית יוסף הוא אדם נפלא, שלא מוותר למטופלים שלו ומשקיע בהם את כל הזמן שנדרש להם. אני רוצה לשתף בשיפור המשמעותי שחל בראיה שלי הודות לשיטת בקרמן, אותה אני עדיין מתרגלת. בעבר, הייתי קמה בבוקר, ולא רואה כלום. הכול מטושטש ולפעמים גם למצוא את המשקפיים יכול היה להיות אתגר. זה ממש דיכא אותי, שהתלות במשקפיים היא כה גבוהה, ואפילו לצורך ראייה למרחקים מאוד קצרים כגון קריאה או כתיבת הודעות בפלאפון- נדרשו לי משקפיים. הגעתי ליוסף בקרמן דרך האינטרנט והוא עשה עלי רושם מאוד אמין, אדיב ומקצועי. חודש-חודשיים לאחר שהתחלתי לתרגל כבר חל שינוי שהוא אחת המתנות של חיי. התחלתי לראות כל מה שקורה סביבי, גם אם לא חד כמו עם המשקפיים. היום לשמחתי אני קמה בבוקר והכל ברור (שוב, עדיין לא חד). אני מעבירה את הבוקר עם ביתי הקטנה בסלון, מכינה אותה לגן, כל זה ללא צורך במשקפיים. כשאני יושבת עם חברה בבית קפה, אני חשה צורך להוריד את המשקפיים כי זה חזק מידי, ואני רואה אותה היטב ללא המשקפיים. וכך גם כשאני קוראת או שולחת הודעות בפלאפון. בשבילי זה בגדר נס וכמובן שאני ממשיכה לתרגל ובשאיפה להוריד לגמרי את המשקפיים.

לכבוד האדם הנפלא המאיר עיניהם של האנשים, מר יוסף בקרמן,

זה כשלושים וחמש שנה, מאז שאני  בחור צעיר, שמספר המשקפיים שלי התקרב למספר 10. עשיתי מאז תרגילים שונים בכדי לשפר את הראיה, שעבדו חלקית, ועזרו בתהליך, אבל בכל זאת המצב הלך ונעשה יותר ויותר גרוע עד שהגעתי למספר 12.

במשך כל השנים עקבתי אחרי פרסומות שונות לגבי שיפור הראיה אך למרות כל ההבטחות והפלאות שסיפרו מפרסמי השיטות, לא האמנתי ולא השתכנעתי להשקיע זמן וכסף, עד שהגעתי למר בקרמן. כששוחחתי אתו בפעם הראשונה הייתה לי ההרגשה שטמונה כאן מטרה מאוד מאוד פנימית ועמוקה, שבעזרת השם יש בו בכדי לחולל שינוי בשיפור הראיה ועמו גם שינוי בכל החשיבה והזיכרון של המח ובביטחון עצמי של האדם.

התחלתי בסבלנות לעשות כפי שמר בקרמן מדריך לעשות וכבר בשבוע הראשון יכולתי לזהות שינוי. התחלתי להרגיש איזו מין הרגשה נעימה בעיניים ותוך תקופה קצרה הרגשתי במח איזה מין עונג ונעימות, כאילו התמלא הראש באיזה שמן טוב. כמו כן, נהיה לי יותר ברק בעיניים (חבר שלי ניגש אלי כשבועיים אחרי תחילת הטיפול בשאלה האם קניתי משקפים חדשים!) כל זה נתן לי הרבה עידוד להמשיך בסבלנות עם השיטה. 

האמת, אומר, כי אפילו שבהתחלה ראיתי מהר מאוד שינוי משמעותי, ההתקדמות לקחה אצלי זמן רב. ראשית משום שמדובר בבעיה שקיימת אצלי זה קרוב לארבעים שנה וזה ידוע ופשוט שבעיה כרונית שסובלים ממנה שנים רבות, לוקח יותר זמן וצריך יותר סבלנות בכדי לרפאה באופן הטבעי.

לקח זמן עד שהתבהר לי מה צריך לעשות לפי השיטה של מר בקרמן ובמשך הזמן התווספו לי כמה טכניקות- איך להיכנס לרוגע, מהי המשמעות לחשוב על כפות הרגלים באופן שבאמת מכניס אותי למצב של ריחוף והתנתקות מהסביבה וכן פעולות מעשיות ורגשיות שלימד אתי מר בקרמן כמו איך להכניס הרגעה בגופי, עד שהמח הפנימי קלט  את כל  הנעשה ונהיה כמעט חלק ממני.

נוכחתי לראות איך הטיפול אמור לחנך וללמד את המוח להרגל פנימי ועמוק למה שנוגע לשימוש נכון בעיניים ולגישה נכונה בשימוש במח ומניב תוצאה שהיא בין היתר שימוש בראיה מתוך רוגע בעיניים ובמח, בטחון עצמי, חשיבה יותר פתוחה וזורמת וכן שיפור בזיכרון, ובנוסף גם השינה נעשתה יותר איכותית ורגועה.

כל הסבל ואי הנוחות שיש לרוב האנשים עם ליקוי ראיה, כל זה משתפר תוך כדי תחילת הטיפול ונהיה נוח בעיניים, ולכן חשוב מאוד להדגיש שאפילו אם הורדת המספרים יכולה לקחת קצת זמן ובפרט אצל אלו עם המספרים הגבוהים הסובלים הרבה שנים מליקוי ראיה, דווקא אצל אלו עם המספרים הגבוהים מגיעים לטיפול בהורדת משקפיים, בגלל הסבל ואי הנוחות שיש להם בעיניים, המשפיעים על איכות ואורח חייהם כולו, אולם כל זה עובר בעזרת השם אחרי תקופה קצרה מזמן תחילת הטיפול.

אסיים שוב בהכרת תודה למר בקרמן, אשר השקיע הרבה כוחות וזה רבות בשנים להוציא מתחת ידו תכנית נפלאה המאירה את העיניים ומשמחת את הלב.

בכבוד רב,

חיים בודלבסקי

יש לכם שאלות? דברו איתנו.
טל: 052-3490167